Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Zakon Tiliona

Jeśli chcesz by twoja organizacja była traktowana poważnie jako fabularne zjawisko, musisz tutaj złożyć jej opis, który zostanie zaakceptowany przez MG.

Moderator: Skrybowie

przez Thoran Rion » So, 22 cze 2013, 21:24:41

Ethan napisał(a):Heraldyka musi być unikalna, o to mi tylko chodzi.


Nie ma takiego przymusu, ani w rzeczywistości ani w fantasy ^^
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

przez Bishmar » N, 23 cze 2013, 08:11:09

Mam niejasność:
Otóż jest ZPT - Zakon Paladynów Tiliona i jest teraz ZT - Zakon Tiliona.
Jak to ma być? Czy mamy teraz stworzyć mechanicznie organizacje ZT, czy modyfikujemy tę która już istnieje - ZPT i ta tym samym przestaje bytować na liście organizacji.
Tym sposobem ZPT będzie istnieć tylko w świecie fabularnym, ale mający swój opis jako Organizacja z miasta Solinde.

Chcę uszanować odrębność pierwowzoru jakim jest ZPT.

Jak dla mnie nie ma problemu, aby istniały dwie organizacje na raz tylko, że jedna działa w Irimgardzie, a druga "gałąź" działa w innym rewirze i docelowo Królestwie.
Avatar użytkownika
Bishmar
Rzemieślnik
Rzemieślnik
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 7 mar 2011, 08:14:47
ID: 505

przez Thoran Rion » N, 23 cze 2013, 09:55:38

Zmienimy nazwę istniejącej organizacji ^^
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

przez Ethan » N, 23 cze 2013, 15:28:02

Nie zapominajcie też, że kierownictwo (najwyższe rangi) zakonu bytują w Solinde :) wy po prostu jesteście szczepem który odszedł by wykonać misję, za zgodą i błogosławieństwem króla. Moim zdaniem taki podział jest problematyczny i powinniście założyć i opisać zupełnie nową organizację (powiązaną z Tillonem, z korzeniami w Irimgardzie), ale o zupełnie nowej nazwie, hierarchii itd. Pozwolono wam korzystać z dobrodziejstw czyjegoś opisu (czyjejś pracy), ale na rzecz rozwoju konkretnego kraju. Odeszliście to opiszcie coś swojego, bo to się ludziom mylić będzie po prostu ;) a już na pewno wymyślcie swoją unikalną nazwę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ethan
Mistrz legend
Mistrz legend
 
Posty: 4713
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009, 14:43:24
ID: 3

przez Bishmar » N, 23 cze 2013, 20:04:58

Ethan napisał(a):Nie zapominajcie też, że kierownictwo (najwyższe rangi) zakonu bytują w Solinde :) wy po prostu jesteście szczepem który odszedł by wykonać misję, za zgodą i błogosławieństwem króla. Moim zdaniem taki podział jest problematyczny i powinniście założyć i opisać zupełnie nową organizację (powiązaną z Tillonem, z korzeniami w Irimgardzie), ale o zupełnie nowej nazwie, hierarchii itd. Pozwolono wam korzystać z dobrodziejstw czyjegoś opisu (czyjejś pracy), ale na rzecz rozwoju konkretnego kraju. Odeszliście to opiszcie coś swojego, bo to się ludziom mylić będzie po prostu ;) a już na pewno wymyślcie swoją unikalną nazwę.


Tynku nie ma już czasu na takie rozterki co komu nie pasuje albo jak to powinno wyglądać wedle kogoś. Sesje są przecież odegrane i w nich wyraźnie jest opisane kto z nami jedzie. Zakon Tiliona jako różny w założeniach od Zakonu Paladynów Tiliona z Irimgardu w Solinde jest zaakceptowany.
Zakon Tiliona to aktywni gracze, organizacja, która obecnie opuściła miejsce z nie byle jakiego powodu. Natomiast z dobrodziejstwa czyjejś pracy korzystaliśmy tak samo jak Ty i korzystamy tak samo jak każdy korzysta z czyjejś pracy. Myślę, że te uwagi są o lata świetlne za późno. Spełniliśmy postawione nam wymagania.
Zakon Tiliona to odłam Zakonu Paladynów Tiliona i zapewniam, że za jakiś czas będzie na odwrót. Zakon Paladynów Tiliona będzie tylko jednostką specjalną Irimgardu, tak jak podchodzi do nich Tynstar. A my tworzymy nowy dom i nikt się nie pomyli, gwarantuje :). Zmiana jest w nazwie rang.

Moje pytanie było zupełnie w innym kontekście. Ja nie pytałem czy możemy mieć tę organizację bo o tym to już debatowaliśmy wczęśniej wystarczająco dużo czego rezultatem były poczynione kroki. Dodatkowo fabuła się ożywi jak Tilion nie będzie tylko w Irimgardzie, a co najważniejsze będzie aktywny.
Avatar użytkownika
Bishmar
Rzemieślnik
Rzemieślnik
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 7 mar 2011, 08:14:47
ID: 505

przez Ebbervar » N, 23 cze 2013, 20:26:05

http://www.gildwars.net/viewtopic.php?f=173&t=3711 tutaj było miejsce na tego typu propozycje, które nagle teraz wynalazłeś.
I jeszcze jedno dla przypomnienia:

1. Po opublikowaniu projektu na Forum/Wiki, bądź w Grze, projekt zostaje objęty niniejszymi Regulacjami, a po akceptacji przez Grono MG projektu o statusie "PG", staje się on własnością GW Team z zachowaniem "Z" i "I". Własność rozumiana jest jako swobodna ingerencja i dowolne wykorzystywanie treści cytowanych, streszczeń, grafik, utworów, wszelakich elementów kształtujących merytorykę projektu bezpłatnie, na czas nieokreślony w grze "Kroniki Fallathanu" jak i poza nią.

2. Z chwilą przejęcia własności przez GW Team, projekt może być swobodnie edytowany przez Twórcę wtórnego/Współtwórców wtórnych po akceptacji GW Team, na mocy zasady o Dozwolonym użytku.


Z chwilą zatwierdzenia projektu Irimgardu stał się on własnością GRY. Czyli wszystkich użytkowników. I mają prawo z niego czerpać pełnymi garściami, tak jak z innych fabularnych elementów gry KF. BAZUJĄC NA NICH.

Powyższy projekt opisu Irimgardu wykonał id 3 (obecny Azarael) z pomocą id 115 (obecnie Kasjan) i id 6193 (obecnie Genthar). Id 3 zastrzega sobie wszystkie prawa odnośnie opisu. O jakikolwiek sposób przetwarzania powyższego należy pytać go o zgodę.
Ta adnotacja niewiele Ci daje. Po pierwsze nie pisałeś projektu samodzielnie od a do ż. A dwa - zamiast się cieszyć, że ktoś bazuje, wykorzystuje, opiera się na projekcie Irimgardu to Ty jeszcze biadolisz. No kufa mać.
Nie popadajmy w paranoję, że gracz ma się pytać czy może z tego a tego skorzystać, bo nie na tym rzecz polega. Dopóki ten ktoś korzystający z Twoich "rzeczy" robi to w ramach KF a nie w innych grach nie masz prawa nawet pisknąć. Irimgard nie jest Twoją własnością a wszystkich graczy Kronik Fallathanu.
Jest nowa nazwa organizacji. Zakon Tiliona. Jest opisane "wyjście" z Irimgardu. Czemu jakoś Villquar [8] nie ma pretensji o to, że Romen-Dor jest wykorzystywany w grze przez graczy na miliard sposobów? Napisałem wyraźnie, że organizacja ma pełną akceptację. Nie jest to tylko suchy opis na forum. Gracze wszystko ugrali fabularnie. Więc teraz, że tak powiem daj ZP grać w spokoju.

PS. Poprawki do Irimgardu rozpisuje ktoś inny nie Ty. Przynajmniej z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy. Więc znowu będzie kilka "autorów".
XI Przykazanie - "Szanuj swego MG. Zawsze możesz mieć gorszego..."

"Napchany jestem sesjami, jak krowi pęcherz..." by Gotrek, czyli humor khazadzki

"Oświadczam, iż, podczas pisania posta, kierowały mną wyłącznie czyste i niezmącone złością pobudki, takie jak: żywe zainteresowanie i ciekawość. Moja wypowiedź nie jest zaczepna. Wielka Rzepa mi świadkiem :D" by Ma`Arei

Obrazek
Ebbervar [2505]
Avatar użytkownika
Ebbervar
Administrator
Administrator
 
Posty: 3959
Dołączył(a): So, 2 cze 2012, 15:25:56
Lokalizacja: Łodź
ID: 2505

przez Ethan » Pn, 24 cze 2013, 00:39:35

Jak dla mnie kluczowa jest nazwa organizacji, Tillon spoko, ale zakon już jest zbyt podobny z tworem istniejącym. Powinniście zmienić nazwę na coś zupełnie nowego. Bojownicy Tillona na przykład. Tak żeby ludziom nie robić papki z mózgu.

Opis zaś może być rozwijany, ale nie kopiowany bezmyślnie. Bishmar, Fajnie by było jakbyście skupili się bardziej na celach postawionych na nowych ziemiach. Zmiana rang to tylko początek, trzeba zmienić strukturę, hierarchię, założenia (bo są inne, bo i ludzi innych przyjmują), elementy charakterystyczne (jak konie których dosiadają).

p.s. Thaian nie odnoszę się do tego co piszesz, bo albo nie rozumiesz o czym piszę, albo nie chcesz zrozumieć. Pisałem gdzieś żeby nie opierali się na tym ? To już dawno ustalone. Chodzi o nazwę i nie kopiowanie tekstów, o rozróżnienie jak największe dwóch tworów. Jaśniej Ci tego wyjaśnić nie potrafię..
Obrazek
Avatar użytkownika
Ethan
Mistrz legend
Mistrz legend
 
Posty: 4713
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009, 14:43:24
ID: 3

przez Gronel » Pn, 24 cze 2013, 06:59:24

Bardzo możliwe że dlatego jest podobny, bo fabularnie to jest odłam ZPT z Palatynem, Phalanxem oraz kilkoma Feniksami na czele - czyli najważniejszymi osobami ze starego Zakonu. Na dobrą sprawę Ci co zostali w Irimgardzie sprzeciwili się woli Tiliona oraz Arcymistrza więc z automatu nie powinni się nazywać już wyznawcami Tiliona. Hmmm, czyżby trzeba było zmienić opis Irimgardu? ^^ A nie, sorki - nikt z twórców Zakonu nie chce dawać dodatkowej pracy innym graczom, by nakarmić swoje ego i podstawić im świnie. ZT jest to organizacja bazująca na fundamentach ZPT, ale przestrzegająca zasady wiary w prawdziwego boga T. oraz krocząca wytyczonymi przez niego zasadami.
Avatar użytkownika
Gronel
Minstrel
Minstrel
 
Posty: 959
Dołączył(a): Pt, 26 mar 2010, 14:15:22
ID: 12674

przez Bishmar » Pn, 24 cze 2013, 09:54:59

Ethan napisał(a):Jak dla mnie kluczowa jest nazwa organizacji, Tillon spoko, ale zakon już jest zbyt podobny z tworem istniejącym. Powinniście zmienić nazwę na coś zupełnie nowego. Bojownicy Tillona na przykład. Tak żeby ludziom nie robić papki z mózgu.


Tak jak pisałem. Na rozważania już jest za późno. Za długo nad tym siedzieliśmy by do tego wracać po tym jak to wszystko zostało już ustalone. Cała idea polega na tym, że to jest nadal Zakon. To nie są dezerterzy czy też uciekinierzy. W Solinde została konserwatywna część Zakonu, a Phalanx i Palatyn mając wizję Tiliona poszli za jej głosem, jednocześnie dając wolność wyboru swoim wiernym i poddanym. W podróży to oni decydują i osobiście wzieli to we własne ręce by wypełnić wolę Tiliona. To jest silna motywacja.
Jednakże pamietać trzeba, że wg koncepcji oni nadal mają placówkę w Solinde co jest tylko na plus dla Irimgardu. Nie odbieraj tego jako osłebienie Królestwa Tynstara. To są po prostu zmiany. Tylko Ty możesz sprawić, że ta sytuacja osłabi Irimgard. Tak jak Thaian napisał - powinieneś być zadowolony, że ktoś bierze i rozwija pomysł. Odszedłeś z Admina, odszedłeś z GB, a teraz wkładasz kij gdzie jest to niepotrzebne bo sprawy są już ułożone. Naprawdę lepiej jak tę samą energię skierujesz na rozwój Królestwa bo tylko ono Ci zostało także z całym szacunkiem, ale dbaj o swoje podwórko i daj innym zarządzać swoim.

Ethan napisał(a):Opis zaś może być rozwijany, ale nie kopiowany bezmyślnie. Bishmar, Fajnie by było jakbyście skupili się bardziej na celach postawionych na nowych ziemiach. Zmiana rang to tylko początek, trzeba zmienić strukturę, hierarchię, założenia (bo są inne, bo i ludzi innych przyjmują), elementy charakterystyczne (jak konie których dosiadają).


To nie ma wogóle sensu bo nie tworzymy oddzielnej organizacji. Zakon to Zakon - totalna pomyłka by było jakby miały inne rangi. Już i tak nazwy zmienione są na te występujące w starożytności. By wrócić bardziej do korzeni. Taka bowiem jest wola Tiliona.
Zakon Tiliona nie przyjmuje innych ludzi... Przyjmuje raczej tych samych jak ZPT w Solinde tylko, że poza nimi przyjmowani są dobre osoby władające dobrą magią. Czyli nie ma tu zmiany tylko jest rozszerzenie.

Ethan napisał(a):p.s. Thaian nie odnoszę się do tego co piszesz, bo albo nie rozumiesz o czym piszę, albo nie chcesz zrozumieć. Pisałem gdzieś żeby nie opierali się na tym ? To już dawno ustalone. Chodzi o nazwę i nie kopiowanie tekstów, o rozróżnienie jak największe dwóch tworów. Jaśniej Ci tego wyjaśnić nie potrafię..


Thaian zwrócił uwagę na istotne w poruszonym temacie kwestie i myślę, że rozszerzył to o czym mówiłeś. Poza tym wspólną historię trzeba skopiować. Mimo to i tak ją przeredagowaliśmy. Natomiast rozróznienie dwóch tworów nastąpi jak ZT zacznie działać jako ZT. Na chwilę obecną trwać będzie transformacja. Jak Zakon dojdzie w sesji do domu to będzie pokazywało swój charakter, a z czasem będzie wiadomo jaka jest różnica pomiędzy ZPT a ZT. Nie można tego radykalnie rozdzielić bo to nadal jest ta sama idea wiary w Tiliona. nie chcemy tworzyć kolejnego boga (jeszcze bardziej sprawiedliwego i poteżniejszego od potężnego boga Tiliona ;D)


Gronel napisał(a):Bardzo możliwe że dlatego jest podobny, bo fabularnie to jest odłam ZPT z Palatynem, Phalanxem oraz kilkoma Feniksami na czele - czyli najważniejszymi osobami ze starego Zakonu. Na dobrą sprawę Ci co zostali w Irimgardzie sprzeciwili się woli Tiliona oraz Arcymistrza więc z automatu nie powinni się nazywać już wyznawcami Tiliona. Hmmm, czyżby trzeba było zmienić opis Irimgardu? ^^ A nie, sorki - nikt z twórców Zakonu nie chce dawać dodatkowej pracy innym graczom, by nakarmić swoje ego i podstawić im świnie. ZT jest to organizacja bazująca na fundamentach ZPT, ale przestrzegająca zasady wiary w prawdziwego boga T. oraz krocząca wytyczonymi przez niego zasadami.


Ja bym bardziej powiedział, że wiara w Tiliona jest bardzo osobistą rzeczą i nie wszyscy są na tym samym poziomie. Phalanx i Palatyn to rozumieja i dlatego dali wolność wyboru. Niektórzy nie mają tak silnej wiary i relacji z Tilionem, aby uwierzyć w wizję. Sami jej nigdy nie mieli, więc jest to dla nich nie wyobrażalne. A jak człowiek czegoś nie rozumie, albo nie zna to się najczęściej tego boi. Z tego względu by nie wprowadzać przymusu na wiernych pozwala się im dojrzeć w swoim czasie co do tematu. Części wiernych zabroniono podróżować z Palatynem i Palanxem mimo, że chcieli - liczba osób była ograniczona z uwagi na niebezpieczeństwo takiej wyprawy. Wiekszość rodzin z dziećmi i starsze osoby nie pojechało z nimi mimo, żeby tego chcieli. Oni ruszą jak ZT odnajdzie miejsce na tzw. nowy dom. Natomiast irimgardczycy, wierzący w Tiliona bazujący na prawie Irimgardu nie wyobrażają sobie innego domu. Irimgard to ich dom i dla niego oddadzą swoje życie jak będzie trzeba go bronić. Nie wyobrażają sobie też wiary w innego boga bo inni nie są tak sprawiedliwi jak Tilion. Dowodem tego jest miedzy innymi uszanowanie wolnej woli przez głowy Zakonu. W Solinde zostali Feniksowie, którzy są odpowiedzialni za sprawy związane z Zakonem w Solinde, aż do powrotu Palanxa, który w swoim czasie przyjedzie z nowych ziem, by między innymi zobaczyć jak się sprawy mają w dotychczasowej stolicy Zakonu. Tak to widzę.

Nie widzę tu wojny między Irimgardem, a Zakonem Tiliona. Ja bardziej widzę budującą współpracę i docelowo same plusy tej sytuacji. Może nie o wszystkim mówię, ale to dlatego, że najpierw chce po kolei wdrożyć podstawowe rzeczy w życie wraz z osobami, które chcą w tym pomóc.
Avatar użytkownika
Bishmar
Rzemieślnik
Rzemieślnik
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 7 mar 2011, 08:14:47
ID: 505

przez Thoran Rion » Pn, 24 cze 2013, 12:09:50

Historia jest bełkotliwa, np. co znaczy to zdanie:

Wojny z północą zwycięsko toczone, a i na zachód dążyli ku opuszczonej przez wiarę Vanthii, gdzie w protektorat oddali władanie pod dowodzącym wojsk królem Arcanii.


Albo takie jakieś dziwy

Początkowo bez wielkiej armii i bez Suli w szeregach, lecz z nowymi siłami, oraz dawnym szacunkiem i poważaniem dla rasy zwanej Suli.


Albo

Forteca rozlega się na plecach wschodnich gór Arcanijskich


To tutaj, dzięki przodkom z gwardii Grothu, którzy stawiali kamień na kamień stawiali w mur, osiedlił się Zakon Sprawiedliwości.


W drugim akapicie jest lepiej, ale też trzeba to przeczytać jeszcze raz uważnie

Sam wybrał się na rozmowy ze swym starym sojusznikiem Careogrodu


Dostąpili je Phalanx i niektórzy Feniksowie, a potem Palatyn, który zwołał pierwsze tajne zebranie Rady Zakonu na ten temat.


Rangi nie powinny być w formie jakiejś listy? ^^

Ogólnie historia nie ma dat a wypadałoby by miała. Do tego jest napisana strasznie ;) Ja rozumiem patos i w ogóle, ale można to napisać bardziej przystępnie.
W sumie to tyle.
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

przez Bishmar » Pn, 24 cze 2013, 12:31:37

Hehe no wszystko fajnie pieknie, zostanie wszystko poprawione jak trzeba i wogóle, ale Marcinie my nie chcieliśmy zbytnio ingerować w podstawowy, ZAAKCEPTOWANY OPIS ZPT :).
Napisaliśmy to tak, by w miare było zrozumiałe i nie przeszkadzało czytelnikowi :). Pierwszy akapit jest na podstawie starej treści a drugi czyli opisujący czas obecny to już całkowicie nowy tekst.
Teraz można znaleźc różne rzeczy, ale w takim razie czy zaakceptowany projekt ZPT w przeszłości nie powinien być poddany ponownej jurysdykcji ? Kto to do anielki akceptował ? To dla mnie nie było do przyjęcia i dlatego pozmienialiśmy to.

A poza tym, można to poprawiać i poprawiać :). Nie mam z tym problemu. Byle było to takie jak trzeba.
Avatar użytkownika
Bishmar
Rzemieślnik
Rzemieślnik
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 7 mar 2011, 08:14:47
ID: 505

przez Ethan » Pn, 24 cze 2013, 14:59:42

Na dobrą sprawę Ci co zostali w Irimgardzie sprzeciwili się woli Tiliona oraz Arcymistrza więc z automatu nie powinni się nazywać już wyznawcami Tiliona


Na dobrą sprawę to zakon powstał przez wizję Tynstara, teraz mógłby mieć podobną wizję i okrzyknąć ich wrogami Boga, natomiast misję ich zaakceptował i poparł, więc jak masz pisać bzdury Gronel tak jak ostatnio często ci się zdarza, to lepiej się nie wtrącaj.

Jednakże pamietać trzeba, że wg koncepcji oni nadal mają placówkę w Solinde co jest tylko na plus dla Irimgardu.


Nie mistrzu. Zakon jest nadal w Solinde tak jak był. Część zakonu udała się na misję, ale ich szeregi są uzupełniane. Tak to działa, a nie, że teraz uważasz zakon Irimgardzki jako jakąś placówkę, nie rozwalaj mnie ^^

Odszedłeś z Admina, odszedłeś z GB, a teraz wkładasz kij gdzie jest to niepotrzebne bo sprawy są już ułożone. Naprawdę lepiej jak tę samą energię skierujesz na rozwój Królestwa bo tylko ono Ci zostało także z całym szacunkiem, ale dbaj o swoje podwórko i daj innym zarządzać swoim.


To jest moje podwórko, kopiujesz pracę moją i moich przyjaciół. Nie tak to miało wyglądać. Pomysł miałeś rozwinąć, a nie skopiować jako "nowy" twór na innych ziemiach.

To nie ma wogóle sensu bo nie tworzymy oddzielnej organizacji. Zakon to Zakon - totalna pomyłka by było jakby miały inne rangi. Już i tak nazwy zmienione są na te występujące w starożytności. By wrócić bardziej do korzeni. Taka bowiem jest wola Tiliona.
Zakon Tiliona nie przyjmuje innych ludzi... Przyjmuje raczej tych samych jak ZPT w Solinde tylko, że poza nimi przyjmowani są dobre osoby władające dobrą magią. Czyli nie ma tu zmiany tylko jest rozszerzenie.


Nie ma rozszerzenia już w podstawowym opisie, o to cała sprawa.

Teraz można znaleźc różne rzeczy, ale w takim razie czy zaakceptowany projekt ZPT w przeszłości nie powinien być poddany ponownej jurysdykcji ? Kto to do anielki akceptował ? To dla mnie nie było do przyjęcia i dlatego pozmienialiśmy to.


Akceptowano opis frakcji npc. Chcesz mieć coś swojego grywalnego to napisz po swojemu, unikalnie ;)

Poczekam sobie na te zmiany i różnice, zobaczymy jak to wam wyjdzie.
pzdr.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ethan
Mistrz legend
Mistrz legend
 
Posty: 4713
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009, 14:43:24
ID: 3

przez Mistic » Pn, 24 cze 2013, 16:05:52

Bish zajmuj się tym na dco uwagę zwrócił ci Thoran, ew GM jeśli jakiś przypełznie.

Co do potencjalnych wizji, to nie masz czym się przejmować, władców prowadzą mg, nie gracze i po ostatniej próbie umożliwienia kontroli nad nimi przez graczy, raczej się to nie zmieni ^^ Co do tego, czyje to podwórko, Thaian to dość jasno już wyjaśnił
Obrazek
Avatar użytkownika
Mistic
Administrator
Administrator
 
Posty: 3906
Dołączył(a): Pt, 26 cze 2009, 09:55:40
ID: 107

przez Bishmar » Pn, 24 cze 2013, 16:19:46

Nie chcę na ten temat się przepychać. Co miało być,zostało napisane. Resztę pozostawiam Adminowi i odpowiedzialnym w tej kwestii ludzi z ekipy KF2.
Thoran podał poprawki więc je poprawimy. Reszta będzie tak jak chce Administracja KF2.


============================================
Porządek musi być, bez względu na ustrój ;D
Avatar użytkownika
Bishmar
Rzemieślnik
Rzemieślnik
 
Posty: 127
Dołączył(a): Pn, 7 mar 2011, 08:14:47
ID: 505

przez Thoran Rion » Pn, 24 cze 2013, 17:31:44

Bishmar napisał(a):Hehe no wszystko fajnie pieknie, zostanie wszystko poprawione jak trzeba i wogóle, ale Marcinie my nie chcieliśmy zbytnio ingerować w podstawowy, ZAAKCEPTOWANY OPIS ZPT :).
Napisaliśmy to tak, by w miare było zrozumiałe i nie przeszkadzało czytelnikowi :). Pierwszy akapit jest na podstawie starej treści a drugi czyli opisujący czas obecny to już całkowicie nowy tekst.
Teraz można znaleźc różne rzeczy, ale w takim razie czy zaakceptowany projekt ZPT w przeszłości nie powinien być poddany ponownej jurysdykcji ? Kto to do anielki akceptował ? To dla mnie nie było do przyjęcia i dlatego pozmienialiśmy to.

A poza tym, można to poprawiać i poprawiać :). Nie mam z tym problemu. Byle było to takie jak trzeba.


Stary opis ZPT w projekcie Irimgardu nie jest w ogóle poprawiony i lepiej się na nim nie wzorować, żeby potem nie było, że coś jest niekompatybilne.
Najlepiej jakbyście napisali wszystko własnymi słowami bo ten pierwszy akapit jest mocno nieczytelny.
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacje

cron

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość