Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

[Państwo] Wutan

Miejsce zgłaszania nowych projektów wymagających akceptacji

Moderator: Skrybowie

przez Lord Loczek » Śr, 10 cze 2015, 16:44:39

Dzisiaj siąde do tego wieczorem.
Lord Loczek
Giermek
Giermek

ID: 3003

przez Lord Loczek » Cz, 11 cze 2015, 06:30:14

Poprawki naniosłem.
jezyk po prostu zapomniałem zmienić po tym jak wcześniej orków było wiecej od leonidów hehe

Co do harrasów masz racje, ale bez przesady chyba? W rept nie robią spisu gadów w całym Fallathu, zaś Wutan leży od nich dobre 3000 km. Chciałbym by tak zostało iż to harrasdreny, elfy tutaj nie bardzo pasują moim zdaniem. Zaś tak, te harrasy które żyją w Wutanie mają szacunek ludności. Ale nie czci sie ich, by nie było wątpliwości ;)
Harrasów nie da sie dać w procentach jak to T. wspominał w początkowych postach tego tematu.
Jakieś kontakty z Rept może mieć, ale to nie tak że bardzo im zależy przy takiej odległości.

Życze powodzenia egzekutorom z Rept w razie czego :P zawsze motyw jakiś do sesji.

A co do pogody...to chyba nie rozumiem xD
W Wutanie masz np.pola ryżowe, czyli nigdy sie nie ukryjesz przed słońcem i daje ci 30 stopni ciepła, to logiczne że zdrowotnie trzeba przerwe zrobić by udaru nie dostać.

Jakby co czekam na dalsze pytania i poprawki do naniesienia :)

Ps. Miast kolejnych nie rozpisałem jeszcze, bo już nie mam miejsca w projekcie. Ale tak, mam mapke na której są 4 miasta rozlokowane już i ich nazwy. Chyba że projekcie dam tylko że takie są i tyle.
Lord Loczek
Giermek
Giermek

przez Caindel » Pn, 15 cze 2015, 19:12:33

A co do pogody...to chyba nie rozumiem xD
W Wutanie masz np.pola ryżowe, czyli nigdy sie nie ukryjesz przed słońcem i daje ci 30 stopni ciepła, to logiczne że zdrowotnie trzeba przerwe zrobić by udaru nie dostać.

Solimus nie dają ciepła, tylko światło. Ciepło jest skutkiem magmy płynącej na Sferrum. :)
Sarkazm jest sztuką. Gdyby był nauką, byłabym doktorem habilitowanym.

Pierwszy Nadworny Kucyponek Mista.

Kochana przez Własny Zespół Zoologiczny!

...bo widzisz, jesteś szefowa idealna, dlatego się z tobą zgadzam xD by Triszał
Caindel
Nadworny kucyponek
Nadworny kucyponek

ID: 284

przez Sokół » Pn, 15 cze 2015, 19:15:13

W projekt daj te miasta, jakie masz rozpisane - wioski czy dodatkowe, mniejsze lokacje, później można zawsze rozpisać. Ja wpadnę do Wutanu z kosiarką w tym tygodniu - jeśli bogowie i szef pozwoli, już od środy będę działać.
Stolicę, zgodnie z tym, co mówiliśmy, opisze osobno, ale to potrwa nieco - tedy, Caiś, mnie możesz (jak zawsze, bo i tak cię kocham, wiesz o tym, prawda?) linczować 8)
Zło jest pojęciem względnym, kronikarzu. Nie można zawiesić na nim wywieszki. Nie można go dotknąć, posmakować czy ciąć go mieczem. Gdzie jest zło, zależy od tego, w którym miejscu stoisz, wskazując oskarżycielsko palcem.
"Moralność mam giętką, wszak kto chciałby być świętą, gdy wszystkie bębny piekieł na sabat wzywają?"
Triszał i Lith na forum: http://i.imgur.com/ThOlUNB.gif

Obrazek
Zgredek kocha Caindel. I jest z tego dumny!
Sokół
Herold
Herold

ID: 9776

przez Caindel » Pn, 15 cze 2015, 19:19:08

Triszał a Ty znów tylko o przyjemnościach ^^ Spoko. Jak już się ogarniesz, to spokojnie siądź do projektu.:)
Sarkazm jest sztuką. Gdyby był nauką, byłabym doktorem habilitowanym.

Pierwszy Nadworny Kucyponek Mista.

Kochana przez Własny Zespół Zoologiczny!

...bo widzisz, jesteś szefowa idealna, dlatego się z tobą zgadzam xD by Triszał
Caindel
Nadworny kucyponek
Nadworny kucyponek

ID: 284

przez Sokół » Pn, 15 cze 2015, 19:39:07

Caiś, dla ciebie serce, wątroba i śledziona naszych wrogów, toż wiesz... :D ale w weekend mamy w mieście święto - to mam z tym jeszcze młyn, później powinnam mieć do końca miesiąca spokój, to spróbuję siąść i ogarniać ;) I kawa w ofierze i tak będzie, nie martw się... *i już nie spamuje i zniczy z tematu, póki poprawek nie bydzie xD*
Zło jest pojęciem względnym, kronikarzu. Nie można zawiesić na nim wywieszki. Nie można go dotknąć, posmakować czy ciąć go mieczem. Gdzie jest zło, zależy od tego, w którym miejscu stoisz, wskazując oskarżycielsko palcem.
"Moralność mam giętką, wszak kto chciałby być świętą, gdy wszystkie bębny piekieł na sabat wzywają?"
Triszał i Lith na forum: http://i.imgur.com/ThOlUNB.gif

Obrazek
Zgredek kocha Caindel. I jest z tego dumny!
Sokół
Herold
Herold

ID: 9776

przez Astenna » Cz, 22 paź 2015, 18:39:54

Jian będę bardzo wdzięczna, jeśli na mapie Wutanu zaznaczysz stolicę Zhanjing, najważniejsze miasta, nazwę jeziora oraz głównej rzeki.
Jest to potrzebne w trybie pilnym.
Dzięki.

PS.
W Imperium władzę od zawsze sprawowała junta. Podstawą takiego ustroju były walki między pięcioma najpotężniejszymi klanami. Dopiero pragnienie pokonania Nacjan umożliwiło zjednoczenie się kraju. Postanowiono wtedy, że Imperium zostanie podzielone na cztery prowincje, z których każda będzie posiadała swojego przedstawiciela. Odpowiadali oni bezpośrednio przed Imperatorem. W jego zastępstwie, gdy zachodziła potrzeba, dowodzenie oraz troskę o wszelkie kwestie państwowe przejmowała Rada Trzech.
Rządzi Imperator czy junta? Skoro odpowiadają przed Imperatorem to chyba on jest najważniejszy i pełni rolę władcy?
Obrazek

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni - wybaczają, a inteligentni - ignorują." /Valerius/
"Nie oceniaj mnie, dopóki mnie nie poznasz. Nie lekceważ mnie, dopóki się ze mną nie zmierzysz. Nie mów o mnie, dopóki nie porozmawiasz ze mną." /Valerius/
- Z Marvillami nie można się nudzić. /Vaentis/
Śpieszmy się grać, bo postacie tak szybko odchodzą. /Aine/
Astenna
Stary Bajarz
Stary Bajarz

ID: 1103

przez Lord Loczek » Pn, 15 lut 2016, 22:26:45

Jest najważniejszy i sprawuję władzę, jest też Dowódcą całych armii Wutanu. Co sprawia iż należy też do junty, wojska.

Informuję iż Wutan po wielu poprawkach i dodawaniu wielu pierdół i nie tylko, jest gotowy do ponownego sprawdzenia ^^

Oraz mapka!

http://postimg.org/image/4jfax41b9/
Lord Loczek
Giermek
Giermek

przez Berilac » Śr, 17 lut 2016, 19:42:16

Masz złą mapkę ;p Nie tak wygląda Wutan na mapie Fallathanu. Projekt państwa wiele razy sprawdzałem i gdyby nie te ciągłe zmiany i dopiski to można by go w sumie już zaakceptować. Mapka do poprawki i dopisać główne miasta.
Berilac
Rzemieślnik
Rzemieślnik

ID: 10277

Poprzednia strona

Powrót do Państwa