[Lokacja] Mydlarnia u May

Opisy do usunięcia.
User avatar
Mayilka
Nieznajomy
Nieznajomy
Posts: 1
Joined: Mon, 2 May 2016, 09:28:29
ID: 12883

[Lokacja] Mydlarnia u May

Unread post by Mayilka » Sun, 22 May 2016, 09:59:40

1. Położenie lokacji.
Cesarstwo, Azeloth, Dolne Miasto.
Image

2. Opis lokacji
"Mydlarnia u May" znajduje się w Dolnym Mieście, tuż obok Zajazdu Czarny Kaptur, który jest także rodowym majątkiem Sagharów. Niewielka, jednopiętrowa kamienica o bielonych ścianach i dachu w kolorze palonej cegły, witała przybywających w jej obejście dużą szklaną witryną na przedzie i drewnianymi obiciami z nazwą zakładu.

Duże okna i przeszklone drzwi dzieliły przechodniów od mieszanki zapachów, która wibrowała we wnętrzu sklepiku. May prowadziła swój warsztat samodzielnie, poświęcając pracy każdą wolną chwilę, czy to na komponowanie nowych zapachów do swych specyfików dla ciała, czy na douczanie się w kwestii bardziej farmaceutycznego działania swoich dokonań, wszak nie tylko dla urody tworzyła kosmetyki, ale także ku zdrowotności.
Zatrudniała jako pracownika młodą dziewczynę imieniem Ann.
W głębi saloniku, na prawo tuż obok okna, znajdowało się jej biurko, które było białym drewnianym stolikiem z finezyjnie powyginanymi na zewnątrz nóżkami, zaopatrzone w szufladkę, w której to trzymała swoje notatki odnośnie nowej linii w swym asortymencie. Również białe, z kawowego koloru obiciem siedziska krzesło stało przy owym stoliku.
Ściany, barwy takiej, jak siedzisko jej krzesła, od podłogi po sufit, zaopatrzone były w półki i gablotki białego koloru.
Te niżej, z drzwiczkami, zamykane były na klucz. Znajdowały się tam bowiem zapasy przedmiotów, które stały na wystawie. Całe pomieszczenie wypełniał świeży zapach wymieszanych ze sobą woni. Ogółem wnętrze utrzymane w dwubarwnej tonacji, która po części wyrażała dość surowy i oszczędny styl właścicielki.
Żadne zbędne przedmioty, ni złocenia, ni kryształowe ozdoby. Nic, co odwracałoby uwagę od kluczowej sprawy tego miejsca. Liczył się tylko zapach i on był wypełnieniem całego miejsca.
Na prawo, tuż za krzesłem, na którym zwykle siadywała, między regałami były wąskie drzwi prowadzące na zaplecze, gdzie May miała między innymi swoją pracownię, ale też niewielki składzik. Małe pomieszczenie z panującym półmrokiem, oświetlane jedynie olejną lampą, żyło swoim życiem. To tu perfumiarka przechowywała aparaturę do destylowania roślin, czy inne fiolki, w których znajdowały się składowe perfum, czy mydeł, liczne zapasy suszu i innych potrzebnych narzędzi i wyrobów. Zaraz obok, za ciężką kurtyną było serce zakładu. Powstawały tu najwonniejsze dzieła jej życia - pracownia. Ta znów oświetlona była ogromnymi, niczym za dnia nie przesłoniętymi oknami, które wychodziły na tyły budynku.
Pracujące aparatury, parujące szklane naczynia i liczne notatki rozłożone na biurku. Otoczona regałami z księgami i rycinami mnóstwa roślin, ziół, czy poszczególnych listków drzew - tak wyglądało wnętrze.
Wąski korytarz obok laboratorium perfumiarskiego prowadził na schody, które wiodły do mieszkania Mayil, które zajmowało całą powierzchnię piętra.
3. Historia lokacji.
Niegdyś rodzinne domostwo jej matki, weszło w posiadanie rodu, gdy ta zamążpójścia dokonała za jednego z Sagharów. Rodzina matki Mayil - ród Bysso znany niegdyś w świecie perfumiarzy zakupił ową kamienicę dla córki, by mogła swe skrzydła rozwijać w Azeloth.
Plany miłością pokrzyżowane nie spełniły się nigdy, lecz Mayil tradycję rodziny Bysso podniosła i do świetności ją doprowadziła zakładając tu mydlarnię. Spełniła tym marzenie swoje, jak i matki, która przed laty już w Irimgardzie osiadła wraz z mężem, przekazując Mayil pod opiekę kamienicę.
4. Lista NPC.
Imię: Ann
Nazwisko: Trevnor
Wiek: 27
Profesja: Mieszczanin
Opis postaci:
Zatrudniona przez Mayil pomocnica. Często prowadzi mydlarnię samodzielnie. Doradza i sprzedaje dostępne produkty, zbiera zamówienia oraz zajmuje się dostarczaniem ich do odbiorców.
5. Lista stworzeń oraz roślin, jakie można tu napotkać:
Brak.
6. Koszt lokacji:
{"location_parameters":[
{"paramname":"populacja", "paramvalue":1},
{"paramname":"obrona", "paramvalue":0},
{"paramname":"produkcja materiałów", "paramvalue":0},
{"paramname":"generowanie prestiżu", "paramvalue":0},
{"paramname":"produkcja złota", "paramvalue":0},
{"paramname":"luksus", "paramvalue":1},
{"paramname":"skrytka", "paramvalue":0},
{"paramname":"rzemieślnictwo", "paramvalue":3},
{"paramname":"grawernia", "paramvalue":0},
{"paramname":"koszty NPC", "paramvalue":0},
{"paramname":"stragan", "paramvalue":0},
{"paramname":"wiara", "paramvalue":0},
{"paramname":"nauka", "paramvalue":0},
{"paramname":"CLZ%", "paramvalue":0.0350189%},
{"paramname":"cena w złocie", "paramvalue":3422122}]}


1x Pracownia rzemieślnicza = 0,00350189383094534% * CLZ( 9 772 205 103) =3 422122
Łączna cena = 3 422122
7. Typ lokacji:
Lokacja rodowa. Właściciel - ród Saghar.
8. Autor
Mayil

User avatar
Mistic
Administrator
Administrator
Posts: 3906
Joined: Fri, 26 Jun 2009, 09:55:40
ID: 107

Re: [Lokacja] Mydlarnia u May

Unread post by Mistic » Sun, 22 May 2016, 11:06:21

Hmmm, podania o lokacje prosiłbym składać na forum wewnątrz gry :) jest tam odpowiedni dział.

Wysłane z mojego FUN przy użyciu Tapatalka
Image

Locked