Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Radio - Dyskusja

Moderatorzy: Caindel, Elros

przez Elros » Wt, 8 gru 2015, 18:53:39

A więc tak misiaczki, na KF mamy w sumie codziennik gdzie radiowcy wymieniali się pomysłami i tak dalej, ale było to uciążliwe bo generalnie są tam wszystkie osoby ze starej ekipy, a chciałbym aby też sami słuchacze mieli możliwość podrzucenia nam pomysłu, tak więc powstaje ten oto temat :). Zacząć trzeba od tego że musimy jakoś zwiększyć częstotliwość, co jest trudne przy tak małej liczbie radiowców. Więc poczytać o tym możecie W tym temacie. Druga sprawa to wasze pomysły które możecie tutaj przedstawiać, piszcie w tym temacie co chcielibyście w radiu usłyszeć, może jakaś określona audycja tematyczna? A może wywiad z kimś? Zapraszam do dyskusji :)
Obrazek
Elros
Giermek
Giermek

ID: 257

przez Thoran Rion » Wt, 8 gru 2015, 18:56:22

Przede wszystkim żeby więcej było informacji z samego Fallathanu, omówienia jakichś sesji, komentarzy do wydarzeń. Jakaś cykliczna audycja na ten temat. Można by omawiać najnowsze ogłoszenia, nowe postacie w świecie gry czy ostatecznie zmiany w samej grze.
To by moim zdaniem powiązało radio bardziej z grą bo w sumie muzyki posłuchać i pogadać można gdziekolwiek :P
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Thoran Rion
Administrator
Administrator

ID: 1

przez Nominis » Wt, 8 gru 2015, 20:31:05

Thoran Rion napisał(a):Przede wszystkim żeby więcej było informacji z samego Fallathanu, omówienia jakichś sesji, komentarzy do wydarzeń. Jakaś cykliczna audycja na ten temat. Można by omawiać najnowsze ogłoszenia, nowe postacie w świecie gry czy ostatecznie zmiany w samej grze.
To by moim zdaniem powiązało radio bardziej z grą bo w sumie muzyki posłuchać i pogadać można gdziekolwiek :P

Człowiek dobrze prawi, powinien jakąś grę zrobić czy coś takiego :D

Słuchałem radia raz, bo tylko raz się zdarzyło, że byłem na grze podczas audycji. Długo moje słuchanie ne potrwało, ale to pewnie wina mojego bezguścia muzycznego.
- w każdym razie to co jest potrzebne to jakieś tematyczne audycje, w zupełności zgadzam się z Wielkim T i więcej Fallathanu to jest to co temu radiu brak.
- audycje można by nagrywać i zapełniać nimi tą jakże niezręczną ciszę radiową.
- podejrzewam, że są fani różnej muzy i tą muzę można podzielić i audycje w rytmach jakiegoś tam gatunku muzycznego zapodawać.
- Konkursy dla słuchaczy z nagrodami w grze, dodatkowe PA, części ekwipunku, mikstury, jednym słowem wszystko to co można kupić na rynku lub jakoś zdobyć w grze.
Obrazek
Nominis
Rzemieślnik
Rzemieślnik

ID: 418

przez Thoran Rion » Pt, 11 gru 2015, 02:42:26

Garść informacji do przekazania w radyjku :)

1. Usunięto z gry statystykę reputacja, być może kiedyś powróci ale raczej rozwinięte zostanie PS jeśli już (rozbite na składowe)
2. Rasom wkrótce dodane zostaną nowe zdolności i wady rasowe. Szczegóły tutaj viewtopic.php?f=75&t=7003
3. Nordia poszukuje opiekuna, cheć przejęcia tego pięknego kraju można zgłaszać na PW ID 1. A nawet została nim Belle już.
4. Błędy związane z wprowadzeniem nowego systemu szablonów można zgłaszać w bugtracku (znajduje się on w bocznym pasku).
5. Wioski się tworzą, wkrotce pojawi sie więcej informacji.
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
Thoran Rion
Administrator
Administrator

przez Lady V. » N, 13 gru 2015, 21:29:50

Kiedyś próbowałam komentować podczas audycji to, co się dzieje w grze. Okazało się to nie mieć sensu, bo kompletnie nie interesowało to osób, które słuchały audycji, na czacie pojawiały się bezsensowne komentarze, przez które fajne wypowiedzi znikały lub w ogóle nie były pisane. A miałam fajny pomysł na wieści z karczmy, ech... choć mogę spróbować z czasem do tego wrócić.
W tej chwili mam więcej słuchaczy spoza KFu niż z samej gry.
Do tego chwilowo jestem całkowicie nieogarnięta z grą (życie mnie dopadło i musiałam się na trochę z gry wycofać niestety :( ) więc dopóki tego nie nadrobię, to wypowiadanie się o tym jest mało sensowne. Chyba że ktoś personalnie będzie chciał przekazać jakąś informację - i będzie siedział na czacie i w ogóle - to wtedy fajniej by było.
Inna sprawa, że ja nadaję w niedzielę późnym wieczorem - informacje stricte dotyczące gry powinny raczej pojawiać się na antenie wcześniej. Ja niestety nie mogę być we wcześniejszych godzinach, więc moja rola w tym niewielka.
Lady V.
Chłop
Chłop

ID: 2017

przez Lady V. » N, 27 mar 2016, 20:40:57

Przestałam móc nadawać audycje...
Serio. Nie wiem, o co chodzi. Tydzień temu już nie mogłam. Teraz spróbowałam przeinstalować program i... nadal nic.
Podejrzewam, że jeszcze się umówię na jakiś spokojną chwilę z Elrosem, by krok po kroku wszystko sprawdzić, natomiast póki co jestem mocno zdołowana. Naprawdę. Przygotowuję się do tych audycji, wkładam w nie sporo serca i pewnie dlatego tak bardzo mnie to dobija.

Tak przyszłam się tu wyżalić...
Lady V.
Chłop
Chłop

ID: 2017

przez Thoran Rion » Wt, 29 mar 2016, 06:28:08

To czemu nie powiesz? Pewnie serwer trzeba włączyć.
Obrazek
Obrazek
Thoran Rion
Administrator
Administrator

Powrót do Radio MikroFall'a