Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Perły Fallathanu

Offtop na maksa

Moderator: Caindel

przez Elros » Śr, 24 cze 2009, 11:36:09

Wiadomo o co chodzi :)
Obrazek
Elros
Giermek
Giermek

ID: 257

przez vilu :) » Cz, 25 cze 2009, 11:12:24

Luśka: taa... a pewnego dnia dziecko mojej postaci które częściej się loguje i spędza więcej czasu w grze będzie starsze ode mnie :D

xDxD
ja na prawdę staram się być miły dla ludzi..
ale oni mi tego nie ułatwiają..
bo chcą ze mną rozmawiać..

Zanim napiszesz zajrzyj TUTAJ :)
vilu :)
Obieżyświat
Obieżyświat

ID: 60

przez Thoran Rion » Cz, 25 cze 2009, 15:31:39

ta to ma dziś dzień :D

Cz, 25 cze 2009, 14:29 | Luśka: Az broń boże Cię nie oceniam, ale zamiast marudzić to rozkręćmy to :) dobrze wiesz, że mimo dziwnych i mało uzasadnionych spięć jest jakaś tam nić sympatii ze względu na stare czasy do Ciebie i zamiast się żreć za każdym razem możemy jako osoby po przeciwnych stronach coś rozegrać... ale tu nie chodzi tylko o to by zrobić codziennik i Homana wybije w pień Urr - tylko intrygi, knucia, zabawa - jak w normalnej wojnie :D
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Thoran Rion
Administrator
Administrator

ID: 1

przez Luśka » Pt, 26 cze 2009, 10:56:50

Wielki LOL :D
Z profilu pewnego gracza:

2. Matka - Pra PRa PRa babcia Ewy Sonet - jej wielki biust można zaobserwować w wielkich jajach jej syna. Co za tym idzie w wielkiej sile i odwadze a nie w przepuklinie ...
"Zamarznięta noga zbyt szybko wrzucona do kotła, może zepsuć smak całej zupy."

Saruś nick specjalnie dla Ciebie ;*

Sunniva / Luunraal / Yilanea N`nahan ID: (746)
Luśka
Giermek
Giermek

ID: 746

przez Chochlik » Pt, 26 cze 2009, 20:56:01

Obrazek
Kiedyś w karczmie upolowałam. Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Obrazek
"Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway." (RDJ)
Chochlik
Bajarz
Bajarz

ID: 49

przez Altrix » Pt, 26 cze 2009, 21:36:20

Zrozumiem, jeśli Wam mina zrzednie na tak długą perełkę, ale powiadam Wam! - warto! Ja padłam, jak to przeczytałam xD (bez imienia gracza)

"Szykanowany i bity za młodu wyrósł na impulsywnego i nerwowego gościa *****. Nielubiany przez żadną z ras, ani człowieka ani Elfa, wyrzutek społeczeństwa kochany jedynie przez swoich rodziców, gdy jeszcze żyli. Matka gdzieś zaginęła, by chronić swoje dziecię i męża nieślubnego nie mogła zbyt często krainy Elfów opuszczać. Za młodu przecierpiał wiele.. Nauczył uciekać się przed Magia Elfów która nic dobrego nie niosła w jego mniemaniu, zmysłu wyczulił na ich magię, by zachować życie musiał ją wyczuwać z daleka. Szybki i zwinny jak tylko mógł.... Uciekał także przed skrzydlatymi potworami, które oderwać od ziemi się nie mogły, choć był zwinny i szybki jak tylko mógł dorównać im nie mógł. Nie wiedział jak się nazywają, pod osłoną nocy łaził czasem chyłkiem podsłuchując o czym w karczmie gadają, bo może by się dowiedział skąd są.

Nauczony pisma i mowy Elfów by móc pościgi oszukiwać korzystał z tego nieraz, ale dopiero gdy musiał ostatecznie, językiem czystym jak Elfami się brzydził, choć mówił mieszaną mową z wieloma zapożyczeniami, ale jednak inną od obydwu ras.... Chodził własnymi ścieżkami, lubił się wyżywać na potworkach które bił i siekał coniemiara, by rozładować swoją frustrację, nieraz ginął czy to z rąk potworów, gdy zapomniał naprawić swój drogocenny łuk, czy czasem skrzydlate potwory ni stąd ni zowąd napadały, albo inne rasy z listów gończych, choć starał się nie wadzić nikomu. Jednak chcąc czy nie chcąc narobi się trochę wrogów w tym szerokim świecie, gdzie wiele ras się mieszało... Ciągle trenuje w klatkach bestii, choć za silnego się nie uważał, tylko starał się być silny, dostał od życia w kość. Mama Elfka, a Tato człowiek, których imion nie pamiętał, ale zawsze zwracał się Mamo i Tato...

Imię: *****

Wzrost: wysoki

Waga : Szczupły

Bary: szerokie (xDDD)

Ulubione zajęcia: Trenowanie w nocy, kiedy mógł trenować zmysł słuchu także. Przez Elfie oczy w dzień za dobrze widział co się działo."
Altrix
Chłop
Chłop

ID: 7602

przez Arver » So, 27 cze 2009, 20:38:35

Obrazek

To by było tyle :D
Wyjście z klasą, nie ma co ^^
"Płacz potrafi wzruszyć, lecz często, zmienia płaczącego w niewzruszonego."

Napis na murze.
Arver
Giermek
Giermek

ID: 4092

przez Mord » So, 27 cze 2009, 21:34:17

Rozmnażanie pająków jest zajęciem bardzo niebezpiecznym dla samców, które muszą po obyciu stosunku, walczyć o swoje życie. Ponieważ zachłanne samice często chcą, aby ich kochankowie zostali na śniadanie, jako danie główne. Kobiety już tak mają ^^

GW Wiki, Bestiariusz, Opis Pająka, Występowanie i Zwyczaje :P
ObrazekObrazek
Mord
Rzemieślnik
Rzemieślnik

ID: 373

przez Dron » So, 27 cze 2009, 21:59:07

,,***** jest frajerem jakich mało. Sprzedał swoją rodzine za kromkę chleba w chwilach głodu. Później w swojej wiosce zobaczył kowala który prowadził szczęśliwe i bogate życie. Postanowił wiec zostac kowalem."

Zakładka z profilu pewnego gracza ;]
Dron
Nieznajomy
Nieznajomy

ID: 8291

przez Arver » N, 28 cze 2009, 15:29:25

Napis na murze.
Arver
Giermek
Giermek

przez Lav » N, 28 cze 2009, 19:23:07

Pan gung-fu-cuda-wianki-fight walczy sam ze sobą i nie daje partnerowi możliwości zadania ciosu:

E : stanęli na przeciwko siebie, elf zaatakował aczkolwiek że krasnolud jest zbyt wolny nie miał jak sparować ciosu i zadal 4 silne ciosu w tłów krasnoluda, lecz jego twardy pancerz odbił wszystkie ciosu
cóż to za diabelstwo?
zakrzyknął i zaatakował jeszcze raz w golenie krasnala lecz unikł

T : Moje zbroje są nie do przebicia, miej to na uwadze rzekł to i szybkim ruchem odsłonił swój topór teraz przekonasz się co znaczy zadzierać z krasnoludem powiedział i wziął zamach na elfa

E : ten ze zrecznoscia sparowal cios i rzekł
za wolny na mnie jestes?
i golenie mu podciął że krew tylko trysnęła
ha! znalazłem twój słaby punktpunkt

T : Twoje ciosy nie robią na mnie wrażenia powiedział spokojnie Thorin spoglądając na ranę. Spróbuj tego następnie szybkim ruchem uderzył elfa w twarz pięścią. Powodując jego upadek

Niby nie chcieli PG zrobić, ale nie wyszło... hi hi hi
Znalezione dziś w karczmie

A na koniec powiedział tak:

E : to nie bolalo!!
wbil mu sztylet w golen, po czym on uklęknął haha nie masz szans ze mną krasnoló uderzyl go w kolano powodujac zlamanie
auuuuuuuuuuuu zawyl z bulu sam tego chciales przy samej szyji mocny cios mu zadal*
Ostatnio edytowano Pn, 29 cze 2009, 06:53:35 przez Lav, łącznie edytowano 1 raz
Biurokracji mówię NIE!
Posiadająca magicznie spaczony umysł.

Zbyt ona piękna, zbyt mądra zarazem,
zbyt mądrze piękna, stąd istnym jest głazem.

— William Shakespeare (1564-1616)
Lav
Giermek
Giermek

ID: 1

przez Arver » N, 28 cze 2009, 19:36:47

Nie ma się co wyśmiewać, tylko trzeba do nich napisać, i zwyczajnie wytłumaczyć jak powinni grać. Nie wiem skąd ludziach taka zawiść, nie widzimy nic poza czubkiem naszego własnego nosa.

Napis na murze.
Arver
Giermek
Giermek

przez Altrix » N, 28 cze 2009, 21:06:53

Arver napisał(a):Nie ma się co wyśmiewać, tylko trzeba do nich napisać, i zwyczajnie wytłumaczyć jak powinni grać. Nie wiem skąd ludziach taka zawiść, nie widzimy nic poza czubkiem naszego własnego nosa.

Ja bym proponowała pisanie o kimś bez podawania imion. To nieetyczne.
Altrix
Chłop
Chłop

ID: 7602

przez Drau » Pn, 29 cze 2009, 00:39:59

Czytać od dołu^^ Nocne rozmowy na SB xD

#

34 minuty temu | Saurus:
taa po takim "obrabianiu dupy" to trza zapalić xD

#

43 minuty temu | Thoran:
a ja spąc papa ;)

#

44 minuty temu | Drauga:
nie no idę zapalić xD

#

mniej niż minutę temu | Drauga:
daję dupy po całosci <hahaha>

#

mniej niż minutę temu | Thoran:
a poco :D
#
3 minuty temu | Drauga:
no i wszyscy się moją dupą teraz dzielą ;/ przynajmniej zostawcie coś dla mnie

#

4 minuty temu | Vashya von Thorn:
dupa Drau należy do macanta.. czyli do młuaaaa :P

#

9 minut temu | Drauga:
;] a może jeszcze frytki do tego? xD

#

10 minut temu | Azarael:
joo na słowo to można pizze zamówić :) takie poważne tematy jak istnienie dupy to trzeba namacalnie :)

#

11 minut temu | Arkad:
oł maj gat :O

#

15 minut temu | Thoran:
albo nie.. jak nie dotknę to nie uwierzę o! :D

#

16 minut temu | Thoran:
nie wierzę :D

#

20 minut temu | Drauga:
;] mam dupe xD ale zdjęcia jej nie zrobię, bo by monitory wam rozje****

#

22 minuty temu | Saurus:
sama dostarczyła zdjęcia wykazujące że według naukowego podziału pciowego na dupy i *uje zalicza się do pierwszych xD

#

24 minuty temu | Saurus:
aaa no to jasne że mamy :D

#

24 minuty temu | Thoran:
nie wiem czy ma dlatego chce zeby się przyznała :D

#

24 minuty temu | Azarael:
że ma dupe ? ^^

#

24 minuty temu | Thoran:
Na to że to dupa :D

#

25 minut temu | Saurus:
właśnie! i tak mamy dowody!... a na co?

#

25 minut temu | Thoran:
Drau przyznaj się !!

#

25 minut temu | Saurus:
zawsze lepiej tą stroną^^

#

26 minut temu | Tua:
Inaczej was wszystkich połknę. xD

#

26 minut temu | Tua:
Dokładnie tak właśnie... Chyba czas na mnie.

#

26 minut temu | Saurus:
Tua odczuwasz ziew krwi? :D

#

28 minut temu | Tua:
ziewu ziewu ziew
"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"

ObrazekObrazek

"Strach, ból i zemsta wiodą prym! Symfonia śmierci, gniewu hymn, To dla mych uszu istny raj, Luli-luli-laj!"
Drau
Obieżyświat
Obieżyświat

ID: 25

przez Opa Johann » Wt, 30 cze 2009, 10:27:19

:D
padłem
Obrazek

jeszcze coś, jej wyobrażacie sobie małą istotkę z takim tekstem? Bo ja średnio :D
Drzwi karczmy sie otworzyly, jakas mala istotka okryta w plaszcz weszla do srodka.Podeszla do karcmarza powiedziala, Dawaj Piwo*

O tego lubię :D
'ty się wiedźmo nie wtrącaj bo i ty zasmakujesz mojej stali'. wykrzyknął, po czym jeszcze raz zanurzył ostrze w klatce piersiowej krasnala, po czym dodał 'ktoś jesszcze chce mi jakiś żart zrobić? bardzo prosze!' krzyknął 'lecz konsekwencje bedą takie same jak w przypadku krasnala!' wykrzyknął i poraz kolejny wyjął i zanurzył ostrze w jego klatce

Btw dla niektórych chyba powinny być oddzielne izby, poważnie mówię, gdzie powinni się uczyć grać itd. :)

rekacja mg na wybuch półelfa
Narrator: gigantyczna ręka podniosła dach i wycelowała ogromniastym palcem w półelfa - W karczmie tylko Ebi i jego przeciwnicy mogą broni używać! - głos ryknął z nieba - Jak już chcesz w szranki to na pięści, parszywy mieszańcu!

Nie wiem czemu, ale dziś był wyjątkowy dzień :P
Jeej padałem :D dziś kilkakrotnie :D

reakcja pewnego gracza na to co zrobił mg :D
Stalo sie to co nie powinno bylo sie stac Krew zostala przelana wielka rada nieba podjela narade

och już nie mogę jeeej ^^

a to osoba, która kilka wierszy wcześniej została kilka razy dźgnięta sztyletem w klatke piersiową..może i jestem okrutny, ale wybaczcie xd
Urywa spory fragment swojej szaty, obwiązuje się prowizorycznie 'Zagoi się'... mówi cicho do siebie

Niee, dajcie żyć :D
A o to półelf, który spowodował rany u tego krasnala. Widać medykiem powinien być. sorki, ale kurde no :D (przepraszam za elokwencję, ale nie mogę wziąć oddechu)
popatrzył w strone krasnoluda i rzekł 'przyjacielu zostaw swą szatę, gdyż to moje ostrze spowodowało takie rany, weź moją i nią opatrz rany'

jak widzimy, są plusy tego, przynajmniej szybko do pojednania dochodzi :D

EDIT:
Nie wiem czy specjalnie jest to robione, ale widać, że mamy do czynienia z osobą wesołą, bynajmniej ;)
Obrazek
''Fret for your figure and fret for your latte and fret for your hairpiece and
fret for your lawsuit and fret for your prozac and fret for your pilot and
fret for your contract..
Obrazek
Opa Johann
Chłop
Chłop

ID: 8477

Następna strona

Powrót do Hyde Park