Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

[Poradnik] Miejsce występowania - flora fallathańska

Jeśli nie znalazłeś wystarczającej odpowiedzi na swoje pytanie na WikiKF (wiki.kf2.pl) możesz zadać je tutaj i uzyskać satysfakcjonujące Ciebie informacje.

Moderator: Skrybowie

Regulamin działu
Forum przeznaczone do archiwizacji. Proszę nie zamieszczać nowych tematów.

przez Astenna » Wt, 17 lis 2015, 22:49:12

Opracowałam dla wszystkich graczy piszących różnego rodzaju lokacje, aby przy punkcie 5 schematu nie musieli wertować 94 stron na wiki, sprawdzając w jakim klimacie, regionie czy państwie rośnie dana roślina. Średnio zajmowało to ze dwie-trzy godziny, zanim się otworzyło wszystkie karty, przeczytało i sprawdziło miejsce występowania. Jeśli nigdzie się nie pomyliłam, powinny się na niej znaleźć wszystkie rośliny fallathańskie z nowej, aktualnej wiki.
Aby nie iść na łatwiznę - podaję tylko i wyłącznie: nazwę i miejsce (kraj).
Jeśli zielarze, alchemicy chcą w fabule głównej korzystać z tych roślin i wiedzieć, która jest lecznicza, która trująca, muszą się sami tym zainteresować i czytać wiki.
Ta pomoc ma być przydatna dla piszących lokacje. Nic więcej.
Pozdrawiam.

PS. Jak będą nowe rośliny, to na bieżąco będę ten spis uzupełniać.
Ostatnio edytowano Śr, 18 lis 2015, 01:31:03 przez Astenna, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni - wybaczają, a inteligentni - ignorują." /Valerius/
"Nie oceniaj mnie, dopóki mnie nie poznasz. Nie lekceważ mnie, dopóki się ze mną nie zmierzysz. Nie mów o mnie, dopóki nie porozmawiasz ze mną." /Valerius/
- Z Marvillami nie można się nudzić. /Vaentis/
Śpieszmy się grać, bo postacie tak szybko odchodzą. /Aine/
Astenna
Stary Bajarz
Stary Bajarz

ID: 1103

przez Boom » Śr, 18 lis 2015, 12:02:21

Super poradnik. Na pewno się komuś do czegoś przyda.
edit; demonstracja rozpędzona
Boom
Obieżyświat
Obieżyświat

ID: 130

Powrót do Pytania o Świat