Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Tillion (opis poprawiony)

Bogowie to dość ważny element świata Fallathanu, opisy ich dotyczące trafić muszą tutaj.

Moderator: Skrybowie

przez Ethan » Cz, 28 maja 2015, 13:00:24

I ja nie mówię, że nie możecie mieć naz odnoszących się do tej religii, jedynie, że oficjalne rangi w religii, trzeba będzie ugrać, a nie sobie samemu nadać


Oprócz rycerzy z ZPT, są również npc, którzy pełnią tą funkcje. ZPT jest w Irimgardzie, jest również tam gdzie odszedł jego odłam (organizacja Bishmara). Ja nie widzę przeszkód, żeby ZPT- organizacja żywych graczy, w przyszłości nosiły oficjalne tytuły religijne, no ale do tej pory nazewnictwo trzeba zmienić i dążyć do tego w fabule. (Jeśli taki wymóg faktycznie jest, chociaż to z deka bez sensu, powinni móc z automatu, bo od lat po prostu to grają i nie ma sensu poprzez zmiany, kazać im ugrywać to od 0).

Jednocześnie jestem przeciwny zmianie nazw w opisie religii. To są historyczne nazwy, wielokrotnie używane w fabule.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ethan
Mistrz legend
Mistrz legend
 
Posty: 4713
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009, 14:43:24
ID: 3

przez Mistic » Cz, 28 maja 2015, 13:22:42

To sobie między sobą ustalcie co i jak, ja jedynie zwracam uwagę, że w momencie gdy wejdą religie i możliwość przejecie kontroli nad nią oraz zdobycia oficjalnie stanowisk, to ktoś to się mianuje feniksem, palatynem czy niewidocznym kucyponkiem, a nie ma tego zdobytego w grze będzie uznawany za osobę która się podszywa, to zaś narobi wam problemów ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Mistic
Administrator
Administrator
 
Posty: 3906
Dołączył(a): Pt, 26 cze 2009, 09:55:40
ID: 107

przez Ethan » Cz, 28 maja 2015, 13:31:13

Szczerze mówiąc, to chyba największy bezsens jaki słyszałem. Gracze grają coś długie lata, w cyferce gry, nadal jest 2 (nie 3) i nagle będą za to karani? To kiepski pomysł, serio. Powinno być opisane fabularnie, że na jakimś zjeździe przywódców religijnych, ogłoszono zmiany, podano nowe warunki pięcia się w hierarchii religii, ale stare struktury działają, ludzie się od nich nie odwrócili, nie traktują ich jak zbrodniarzy, bo to po prostu nielogiczne. Musicie przemyśleć w jaki sposób takie zmiany przemycać w fabule, bo z tego co widzę, nie macie do tego żadnej koncepcji i wpisów w regulaminie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ethan
Mistrz legend
Mistrz legend
 
Posty: 4713
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009, 14:43:24
ID: 3

przez Sokół » Cz, 28 maja 2015, 15:41:49

Ehh, czyli co - w kulcie bóstwa nazwy zostają, a w ZPT i jego odłamie sobie nazwy przemyślicie, czy co, bo nie wiem, jak tu dalej ingerować, żeby wilk był syty i owca cała i żeby bóstwo mogło sobie patatajać po całym Fall.
Zło jest pojęciem względnym, kronikarzu. Nie można zawiesić na nim wywieszki. Nie można go dotknąć, posmakować czy ciąć go mieczem. Gdzie jest zło, zależy od tego, w którym miejscu stoisz, wskazując oskarżycielsko palcem.
"Moralność mam giętką, wszak kto chciałby być świętą, gdy wszystkie bębny piekieł na sabat wzywają?"
Triszał i Lith na forum: http://i.imgur.com/ThOlUNB.gif

Obrazek
Zgredek kocha Caindel. I jest z tego dumny!
Avatar użytkownika
Sokół
Herold
Herold
 
Posty: 2180
Dołączył(a): Śr, 26 mar 2014, 15:26:07
Lokalizacja: tak, proszę z podwójnym espresso
ID: 9776

przez Thoran Rion » Cz, 28 maja 2015, 17:45:37

Ethan napisał(a):Szczerze mówiąc, to chyba największy bezsens jaki słyszałem. Gracze grają coś długie lata, w cyferce gry, nadal jest 2 (nie 3) i nagle będą za to karani? To kiepski pomysł, serio. Powinno być opisane fabularnie, że na jakimś zjeździe przywódców religijnych, ogłoszono zmiany, podano nowe warunki pięcia się w hierarchii religii, ale stare struktury działają, ludzie się od nich nie odwrócili, nie traktują ich jak zbrodniarzy, bo to po prostu nielogiczne. Musicie przemyśleć w jaki sposób takie zmiany przemycać w fabule, bo z tego co widzę, nie macie do tego żadnej koncepcji i wpisów w regulaminie.


To co gracze sobie grają poza GF to ich sprawa. Jak by grali Cesarzy to też miałbym to uznać, bo grają to długie lata? O.o
W tej kwestii nie ma żadnych zmian więc nie wiem o jakich zmianach mówisz.

W fabule jest zapisane, że ZPT się oddzieliło od ZPT w Irimgardzie, także Tilion nie ma już tylko w Irimgardzie swojego kościoła ale ma go także w tym nowym ZPT. Ot i wszystko. A o co ten spór tutaj?

I jeszcze very important thing. Po co w ogóle ten opis jest i dlaczego jest? W ogóle są zrobione potęgi, opisane? Po co więc opisywać jakieś bóstwa jak za miesiąc trza będzie je przepisywać?
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

Poprzednia strona

Powrót do Bóstwa

cron

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości