Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Skrócone opisy państw

Miejsce zgłaszania nowych projektów wymagających akceptacji

Moderator: Skrybowie

przez Lord Loczek » Śr, 6 sty 2016, 21:55:27

Wutan


Wutan, a według miejscowych Imperium Wschodzącego Słońca- to kraj położony na dalekim wschodzie kontynentu w miejscu zwanym Krainą Deszczu - Sheorath. W nim właśnie ożywają romantyczne baśnie o bohaterach i honorowych pojedynkach, zaś ludność silnie wierząca w Boskie Smoki widzi w nich swych opiekunów. Mieszkańcy są nieugiętym ludem wychowanym na wojnie, wojnie prowadzonej zarówno wewnątrz, jak i poza granicami kraju.
Zbudowany przez klany, składa się z czterech prowincji - Han, Yiling, Liu’An, Yan. A stolica Zhanjing - serce państwa - tętni życiem, gdyż pielgrzymi z całego kraju zjeżdżają się by choć raz w życiu oddać hołd swym bogom w Świątyni Szkarłatnego Lotosu leżącej na jeziorze Tysiąca Smoczych Łusek. Miejsce to uznawane jest za święte i znajduje się na liście największych cudów świata Fallathanu. Dodatkowo każda z prowincji szczyci się wspaniałymi szkołami wutańskich sztuk walki, które są otwarte dla wszystkich wojowników.
Od odległych dzikich lasów i wąwozów, po wspaniałe niziny na południu - każde miejsce jest przesycone egzotyką i miscytyzmem. Należy jednak pamiętać, że to co czyni Wutan tak niezwykłym ukryte jest w sposobie bycia jego mieszkańców, zachowanie harmonii ciała i ducha jest istotą życia każdego obywatela. A Ty? Może jesteś wrażliwym kapłanem, nauczającym mądrości boskich smoków lub szermierzem, który wyruszył by zdobyć chwałę i zachować się w pamięci pokoleń? A może wytworną damą, która postanowiła udowodnić, że też potrafi władać bronią i słowem lepiej niż nie jeden mężczyzna? Podążaj zatem za Dai Zen i udowodnij iż honor i lojalność są dla Ciebie najważniejsze, wszak nie znajdziesz tego nigdzie indziej.
Avatar użytkownika
Lord Loczek
Giermek
Giermek
 
Posty: 367
Dołączył(a): Wt, 1 sty 2013, 19:25:57
ID: 3003

Poprzednia strona

Powrót do Państwa

cron

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość