Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Regulamin Forum

Moderator: Caindel

przez Thoran Rion » Śr, 24 cze 2009, 22:13:23

Regulamin forum

Niniejszy regulamin obowiązuje na forum Kronik Fallathanu. Forum to powstało z myślą o użytkownikach gry „Kroniki Fallathanu”. Służy ono do wymieniania myśli i poglądów tychże użytkowników w przeznaczonych do tego działach

Postanowienia:

1. Każdy z użytkowników przed założeniem tematu winien upewnić się, że dana kwestia nie została już poruszona w podobnym temacie, może to zrobić przy pomocy opcji szukaj .
2. Poszczególne tematy winny być zakładana w działach dla nich przeznaczonych. Nagminne zakładanie tematów w nieodpowiednich działach może owocować ostrzeżeniem przez osobę odpowiedzialną za daną część forum.
3. W części działów obowiązują dodatkowe zasady, są one przeznaczone tylko dla działów, w których zostały umieszczone, jednocześnie są one podrzędne względem niniejszego regulaminu.
4. O ile dział nie przewiduje inaczej, w tematach należy unikać tak zwanego spamu jak też offtopu ( szczegółowe informacje na końcu regulaminu ).
5. W wypadku gdy osoba pełniąca obowiązki moderatora w danym dziale uzna, że wypowiedź łamie pkt 4 regulaminu może ona zarówno skasować całą jak i część wypowiedzi użytkownika bez wcześniejszego pytania o zgodę autora postu.
6. Tematy jak i wypowiedzi propagujące pornografię jak i nawołujące do przemocy wobec innych zostaną skasowane z forum, autorzy tego typu tematów winni się liczyć z blokadą dostępu do niniejszego forum ( ban ).
7. Na forum obowiązuje zakaz propagowania treści niezgodnych z prawem Rzeczpospolitej Polski.
8. Użytkowników forum zachęca się do korzystania z programów umożliwiających korektę pisowni, takich jak OpenOffice, Firefox, czy też pakiet Aspell dla programu Opera
9. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi poszczególnych użytkowników.
10. Użytkownik, nim zatwierdzi nową wypowiedź, winien sprawdzić jej wartość pod kątem językowym, jak i merytoryczny.
11. Użytkownik łamiący regulamin winien liczyć się z nałożeniem na konto punktów ostrzeżeń ( szczegółowe informacje na końcu regulaminu ) w liczbie ustalanej przez osobę takowe nakładającą.
12. W sytuacji, w której regulamin nie reguluje ewentualnej reakcji jak i konsekwencji wobec użytkownika, ostateczna decyzja zależy od administracji forum ( szczegółowe informacje na końcu regulaminu ).
13. W razie nagminnego łamania zasad panujących na forum konto użytkownika może ulec kasacji, jemu zaś zostanie zabroniony dostęp na czas określony przez administrację.
14. Wszyscy użytkownicy mają takie same prawa w związku z czym uprasza się użytkowników o wzajemny szacunek względem siebie w wypowiedziach.
15. Użytkownicy winni stosować się do ogólnie przyjętych norm netykiety http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta .
16. Użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem jak i jego ewentualnymi zmianami. Nieznajomość takowego, nie jest usprawiedliwieniem.
17. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie.
18. Użytkownik forum poprzez każdorazowe logowanie na nim, akceptuje obowiązujące tu zasady jak i regulaminy.Pamiętajcie, że dysleksja ani dysortografia nie jest wymówką zwalniającej użytkowników od poprawy swoich błędów/


Spam / offtop – w rozumieniu tego forum, spam jak i offtop definiują tą samą czynność, mianowicie, pisanie na temat inny niż założony przez autora. Jest to pisanie wypowiedzi nic nie wnoszących do danej dyskusji ani nie mających z nią nic wspólnego.


Zasady przyznawania oraz lista osób zbanowanych na forum
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Avatar użytkownika
Thoran Rion
Administrator
Administrator
 
Posty: 13984
Dołączył(a): Wt, 23 cze 2009, 22:46:21
ID: 1

Powrót do Do wykonania

cron

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości