Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Regulamin podań o nadanie rasy premiowanej

Tutaj trafiają wszelkie załatwione podania.

Moderator: Skrybowie

przez Khazad » N, 28 paź 2012, 15:46:52

Regulamin podań o nadanie rasy premiowanej:


1. W tytule tematu jasno streścić o co chodzi:
- [Podanie o nadanie rasy] Nazwa [ID Gracza]

2. Link do codziennika (założonego przez opiekuna rasy), bądź przeklejona cała zawartość w temacie. W jednym codzienniku może brać udział maksymalnie dwóch rekrutów. Uwaga! Codzienniki rekrutacyjne winny być zawsze widoczne dla wszystkich! (ograniczenie może dotyczyć jedynie tego, kto w codzienniku może pisać, jednak czytać muszą móc wszyscy)

3. W przypadku, gdy podklasa, charakter, (w pewnym przypadkach rasa sprzed przemiany) jest inna niż obecnie rekrutowanego, należy to zawrzeć w tym punkcie. W przypadku, gdy rasy posiadają klany o odmiennych zachowaniach, także należy to sprecyzować. Jeżeli nie występuje żadne z powyższych zdarzeń, punkt można pominąć.

4. Uzasadnienie opiekuna rasy dlaczego osoba może, bądź nie, dostać rasę.
- Uzasadnienie powinno odnosić się do następujących punktów:
- Umiejętności pisarskie gracza. (poprawność stylu literackiego; "klimat" opisów; czy nie występuje przerost ilości tekstu nad treść, czy też treści jest za mało; etc.)
- Podstawowa znajomość świata Kronik Fallathanu.
- Umiejętność odgrywania wybranej klasy postaci (np. fechmistrz- prezentacja walki, kupiec- targowanie się, etc.) bądź jej nieumiejętności (jeśli założenia postaci owe zakładają)
- Zaprezentowanie znajomości projektu rasy (odpowiednie opisy, wykorzystanie rasowej umiejętności, ukazanie słabości)
- Zaprezentowanie odgrywania rasy (Przedstawienie 3-5 aspektów rasy wybranych i sprawdzonych podczas rekrutacji)

Rozpatrywanie:
1. Do przyjęcia/odrzucenia podania wymagane są dwa zgodne głosy, opiekuna rasy oraz jednego z MG. W przypadku odmiennego zdania głos drugiego MG jest decydujący.
2. Do rekrutacji może podejść każda osoba, która założyła konto minimum miesiąc przed złożeniem podania o rekrutację oraz posiada przynajmniej 15 lvl mechaniczny (nie dotyczy graczy, którzy już raz grę przeszli).

3. MG, który gra rasą (lub stara się o otrzymanie tej rasy), o którą stara się gracz w podaniu, nie może oceniać takiego podania (np. MG Janek ma rasę wilkołaka, więc nie może zaakceptować komuś rasę wilkołaka.) Może natomiast wyrazić swoje opinię lub sugestie

4. Gracz za każdym razem, gdy chce przystąpić do rasy premiowanej, winien odbyć codziennik rekrutacyjny, jednak nie wcześniej niż po 30 dniach od dnia ocenienia innego podania o rasę. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy osoba należąca do danej rasy premiowanej wykonuje reset konta (zmienia postać, jednakże nie ma zamiaru opuścić danej rasy premiowanej). Wtedy zgłosić powinna się do Opiekuna rasy, który uzgodni ponowne nadanie rasy z Administratorem.

5. Wszelkie zmiany w rasie premiowanej (nadawanie rasy, zdejmowanie rasy, zmiana opiekuna) wraz ze stosownym uzasadnieniem zgłasza administracji (ID 1) wyłącznie opiekun rasy, bądź osoba przez niego wyznaczona ( po uprzednim poinformaniu administracji przez opiekuna).

Wszystkie dostępne rasy premiowane oraz ich opiekunowie:
viewtopic.php?f=111&t=3003

Obrazek
Avatar użytkownika
Khazad
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz, 12 lip 2012, 18:13:59
ID: 1211

Powrót do Archiwum podań

cron

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości