Kroniki Fallathanu MMORPG - Forum dyskusyjne Tekstowej Gry Fabularnej

Forum Archiwalne, zapraszamy na forum w grze.

Aukcje - Podsumowanie

Moderator: Caindel

Zda sie ten pomysl w KF2?

Tak, bardzo chetnie bym z niego korzystal
4
27%
W sumie fajny pomysl
1
7%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
Nie bardzo, moze zepsuc mechanike gry
2
13%
Bez sensu
8
53%

Liczba głosów : 15

przez Gronel » Śr, 9 maja 2012, 13:03:14

No właśnie chodzi mi o to, że przedmioty które można by umieścić na aukcji będą prawdziwymi perełkami. Żeby je zdobyć/wykuć trzeba będzie użyć bardzo dużo PA.
To nie tak, że przedmiot będzie "spadał z nieba", albo będzie go można znaleźć na ulicy :P

Co do tego że NPC by wystawiał przedmiot to napisałem kilka postów wyżej

A teraz moje pytanie - co powiecie o takim czymś:
*Usunąć NPCa w formie sprzedawcy, ale został by w formie osoby prowadzącej aukcję.
*Itemy (legendarne? złote?) by mógł wrzucać każdy gracz, nie tylko rzemieślnik. (?)
*Cena wywoławcza była by narzucana przez NPCa prowadzącego aukcję (czyli na dobrą sprawę przez system)
*Aukcja by trwała równy tydzień i by polegała na przebijaniu się o konkretne kwoty przez zainteresowanych kupów - graczy. Marcin zasugerował by wprowadzić cenę maksymalną... czemu nie:P Jeśli chodzi o czas w którym jeden gracz może znowu podbić cenę, to jeden dzień to trochę długo - dałbym tutaj 1 lub 2h. Czyli że jak licytuje o 15 to później moge o 16;17 itd)
*Brak ograniczeń co do tego ile itemów naraz może wrzucić gracz. (Ograniczenie jest tylko takie by to była legendarny/złoty item)
Gronel
Minstrel
Minstrel

ID: 12674

przez Thoran Rion » Śr, 9 maja 2012, 13:08:23

Gronel napisał(a):No właśnie chodzi mi o to, że przedmioty które można by umieścić na aukcji będą prawdziwymi perełkami. Żeby je zdobyć/wykuć trzeba będzie użyć bardzo dużo PA.
To nie tak, że przedmiot będzie "spadał z nieba", albo będzie go można znaleźć na ulicy :P

I co? Wtedy nie będę mógł wywindować ceny w kosmos? Jakie to niby będzie miało przełożenie PA za golda? Właśnie takie cuda niszczą potem system, gospodarkę gry. Nikt nie może przewidzieć co z tego wyjdzie. A samo "fajne" to za mało by wprowadzić coś takiego.
GG: 10729637
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
https://bandcamp.com/thoran
Thoran Rion
Administrator
Administrator

ID: 1

przez vilu :) » Cz, 10 maja 2012, 07:32:02

Generalnie to śmier.. pachnie WoWem..
Od taki Rynek, tylko że trzeba na przedmiot czekać.
Nie.
ja na prawdę staram się być miły dla ludzi..
ale oni mi tego nie ułatwiają..
bo chcą ze mną rozmawiać..

Zanim napiszesz zajrzyj TUTAJ :)
vilu :)
Obieżyświat
Obieżyświat

ID: 60

przez Thoran Rion » N, 15 lip 2012, 09:06:36

Ktoś jeszcze się wypowie czy odrzucamy już teraz pomysł?
"Organizacja to nic innego jak praktyczna szkoła współdziałania i solidarności. Dla życia społecznego jest czymś koniecznym i naturalnym; człowiek ani nie chce, ani nie może żyć odizolowany." - Errico Malatesta
Obrazek
Obrazek
Thoran Rion
Administrator
Administrator

przez Thoran Rion » Cz, 21 maja 2015, 10:52:50

Aukcje w podanej formie odrzucam.
Obrazek
Obrazek
Thoran Rion
Administrator
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Odrzucone